Zookontakt - Školské výlety

Školský výlet
Zookontakt & Motýlia záhrada
1.6. – 28.6. 2019

Doprajte deťom zaslúžený oddych a spoznajte s nimi zvieratá v priamom kontakte. Viac ako 300 zvierat v Zookonte a interaktívna expozícia viac ako 3.000 tropických motýľov na ploche 800 metrov štvorcových v interiérovej hale Liptov Aréna Tatralandia pri Liptovskom Mikuláši.

Jedinečné spojenie 2 obľúbených atrakcií v Liptove zaručuje nezabudnuteľný zážitok aj pre tých najnáročnejších školákov.

V motýlej záhradespoznajte krátky, ale fascinujúci a krehký život tropických motýľov úplne zblízka. Počas interaktívnej výstave spolu so sprievodcom objavíte tajomstvá prírody a spoznáte motýlí život úplne zblízka. Tento rok záhrada doplnená o novinky najkrajšie vtáky sveta - pestrofarebná Amada Gouldová, tunel odvahy s obrovskými netopiermi a poučné teráriá.

Zookontakt - to je osobný kontakt s viac ako 300 zvieratkami len 50 m od Motýlej záhrady. V sprievode ošetrovateľa zažite kŕmenie , vypočujte si zaujímavé informácie o zvieratkách a naučte sa, ako sa o nich starať + bonus: sokoliari Vám predvedú ukážky letu dravých vtákov.

Cenník a podmienky akcie:

7€ / dieťaMotýlia záhrada + ZOOKONTAKT ***
grátispedagóg / doprovod
  • Podmienkou rezervácie je zaslať objednávkový mail s počtom a vekom detí na adresu vylety@zookontakt.sk minimálne 48 hodín pred príchodom
  • Na bezplatný vstup má nárok jeden pedagóg na každú začínajúcu 10-tku platiacich žiakov alebo študentov. Dozor navyše platí vstupné podľa aktuálne platného cenníka.
  • Podmienkou získania zvýhodnenej ceny je dodržanie všetkých týchto bodov a jednorazový hromadný nákup pre skupinu minimálne 10 plne platiacich študentov.
  • Počet detí v skupine nie je obmedzený.
  • Ponuka sa vzťahuje na žiakov a študentov materských, základných a stredných škôl vo veku do 20 rokov.
  • Na uvedený produkt sa nevzťahujú žiadne ďalšie zľavy.
  • Po dohode Vám vieme sprostredkovať dopravu zo stanice Liptovský Mikuláš s našim zazmluvneným prepravcom. Cena upresnená na základe dopytu.
  • Možnosť zabezpečenia stravovania v reštaurácii v Holiday Village Tatralandia

Kontakty: + 421 908 218 661, mail: vylety@zookontakt.sk
Otváracie hodiny: 9.00 – 17.00 PO – PI / 9.00 – 18.00 SO - NE
Adreasa: Ráztocká 21, 031 01 Liptovský Mikuláš (vedľa aquaparku Tatralandia)OTVÁRACIA DOBA:


otvorené denne
od 9.00h do 16.00h
posledný vstup o 15.00h