Zookontakt - Motýlia záhrada

Motýlia záhrada

1.6. – 16.9. 2018

Objavte život viac ako 3.000 tropických motýľov v Liptov Aréne Tatralandia.

Priamo vedľa Zookontakt a Aquaparku Tatralandia v Liptov Aréne Tatralandia vznikne výstava živých tropických motýľov. Objavte v interiéry, na ploche 800 m 2 až 3.000 lietajúcich tropických motýľov - viac ako 15 druhov a odneste si nezabudnuteľný zážitok, pretože motýlia záhrada nie je obyčajná výstava, ale pestrofarebná oáza kvetov a motýľov, kde sledujete ich pokojný, čarovný život.

Život motýľa netrvá dlho, väčšinou týždeň, nanajvýš dva mesiace. Motýle sú po chrobákoch najväčší rad hmyzu. Ich fascinujúci a krehký život si môžete pozrieť úplne zblízka v interaktívnej výstave spolu so sprievodcom.

Na vlastné oči budete môcť pozorovať vyliahnutie motýľa z kukly, jeho kŕmenie až po vypustenie do motýlej záhrady. Pre deti je pripravené zážitkové učenie o živote rôznych druhov exotických motýľov. Staňte sa na moment súčasťou motýlieho pestrofarebného sveta.

CENNÍK:

7€ Motýlia záhrada
12€ / 14€ Motýlia záhrada + ZOOKONTAKT
  • Deti do 1 roku grátis
  • jednorazový vstup, bez časového obmedzenia

Školský výlet v Motýlej záhrade

Doprajte deťom zaslúžený oddych a objavte s nimi interaktívnu expozíciu viac ako 3.000 tropických motýľov.

  • Podmienkou rezervácie je zaslať objednávkový mail s počtom a vekom detí na adresu vatycha@zookontakt.sk minimálne 48 hodín pred príchodom
  • Na bezplatný vstup má nárok jeden pedagóg na každú začínajúcu 10-tku platiacich žiakov alebo študentov. Dozor navyše platí vstupné podľa aktuálne platného cenníka
  • Podmienkou získania zvýhodnenej ceny je dodržanie všetkých týchto bodov a jednorazový hromadný nákup pre skupinu minimálne 10 plne platiacich študentov.
  • Počet detí v skupine nie je obmedzený
  • Ponuka sa vzťahuje na žiakov a študentov materských, základných a stredných škôl vo veku do 20 rokov
  • Na uvedený produkt sa nevzťahujú žiadne ďalšie zľavy

Po dohode Vám vieme sprostredkovať dopravu zo stanice Liptovský Mikuláš s našim zazmluvneným prepravcom alebo zabezpečiť stravovanie v reštaurácii Holiday Village Tatralandia.

OTVÁRACIE HODINY:

Jún: 09:00 - 18:00 / denne
Júl – September: 09:00 - 20:00 / denne

KONTAKTY:

Telefón: +421 948 086 468
Mail: vatycha@zookontakt.sk
Adresa: Ráztocká 21, 031 01 Liptovský Mikuláš ( vedľa aquaparku Tatralandia )
OtvorenéNOVEMBER 2018 - MAREC 2019 ZATVORENÉ